Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
  Dalış     Sea Kayak
Kaş Dünyanın en iyi 50 dalış bölgesinin içinde yer almaktadır. Berrak temiz suları, deniz sıcaklığının yüksek olması, batıkları, reefleri, mağaraları, duvarları ve hepsinden önemlisi su altı canlılığıyla bunu hak etmiştir.

Yüksek standartlı dalış okulları size güvenli ve zevkli bir dalış için her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde donatılmışlardır.
Kekova'daki batık şehri daha yakından görmek ve aynı zamanda spor yapıp günü eğlenceli geçirmek istiyorsanız, sea kayak tam size göre.
   
 Dağ Bisikleti  Yamaç Paraşütü
Kaş'ın arkasına yaslandığı Torosların eşsiz doğa güzellikleri içinde yürüyüş yapabilir, dağların içlerindeki gizli kanyonlardan geçip, Likya yürüyüş yolunu takip edebilirsiniz. Eğer yürümeyi yavaş buluyorsanız dağ bisikletiyle gezinizi tamamlayabilirsiniz. Uçmaya merakı olanlar, Kaş'ın eşsiz manzarasını bir kuş gibi süzülerek görebilirler. Bunun için deneyimli pilotlarla paragliding yapabilirsiniz.
   
 Meis Turu  Jeep Safari
Yanınıza pasaportunuzu alırsanız, Kaş limanından kalkan teknelerle Meis adasına geçerek bir günlüğüne başka bir ülkede tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu tur ile Saklıkent kanyonunu, Xsantos antik kentini ve ünlü Patara kumsalını veya 65 Km uzaklıktaki Gömbe yaylasını bir gün içinde gezebilirsiniz.
   
Küçükçakıl Mevkii , Andifli Mahallesi , Hükümet Cad. No : 53 Kaş Antalya
Tel : +90 242 836 14 40 Fax : +90 242 836 14 41 E-Mail : medusahotel@gmail.com

Tüm hakları saklıdır © 2011 Medusa Hotel